منوی اصلی
پیوندها

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان اين صفحه: 11604
بازديدکنندگان امروز: 64
کل بازديدکنندگان: 208955
بازديدکنندگان آنلاين: 2
زمان بارگزاري صفحه: 0.5772 ثانيه
اخبار > هفتاد و پنجمین جلسه شورای انتشارات دانشگاه – تیر ماه 1398


  چاپ        ارسال به دوست

هفتاد و پنجمین جلسه شورای انتشارات دانشگاه – تیر ماه 1398

 

هفتاد و پنجمین جلسه شورای انتشارات دانشگاه تیرماه 1398

سه ­شنبه 18/04/1398 شروع جلسه : 00 :8 صبح مکان : دفتر معاونت تحقیقات و فناوری

پس از سلام و درود بر محمد و آل محمد جلسه شورای انتشارات دانشگاه با حضور اعضای محترم شورای انتشارات دانشگاه  طبق دستور جلسه به شرح ذیل برگزار گردید.

صورتجلسه:

پس از سلام و تهنیت و درود بر محمد و آل محمد جلسه شورای انتشارات دانشگاه با حضور اکثریت اعضای تشکیل جلسه داد. که هشت پیشنهاد در دستور جلسه قرار گرفت. که مصوبات آن به شرح ذیل می­باشد.

 مصوبات جلسه:

 1.      پییشنهاد چاپ کتاب «مروری جامع بر ترومبوز وریدی عمقی و ترومبوز وریدی سطحی  و آمبولی ریه» که توسط سرکار خانم دکتر ریحانه تبرائی و چهار نفر از همکاران ترجمه و گردآوری شده است در جلسه شورای انتشارات مطرح و پس از نقد و بررسی مقررگردید دو نسخه از اثر فوق جهت ارزیابی و اعلام نظر برای دو نفر از اساتید متخصص قلب و عروق ارسال گردد.

2.      پیشنهاد چاپ کتاب «درسنامه بیوتکنولوژی(زیست فناوری) محیط زیست» که توسط دکتر رحیم عالی، دکتر حسن ایزانلو و سه نفر از اساتید مرکز تحقیقات آلاینده­های محیطی دانشگاه تدوین و تالیف گردیده است در جلسه شورا مطرح و پس از نقد و بررسی مقررگردید دو نسخه از اثر فوق جهت ارزیابی و اعلام نظر برای دو نفر از اساتید متخصص در زیست فناوری محیط زیست ارسال گردد.

3.      کتاب «ضروریات جنین شناسی»  اثر سرکار خانم دکتر شیما آب آب­زاده، آقای دکتر محسن اسلامی فارسانی و خانم دکتر فاطمه حیدری از اساتید محترم هیات علمی دانشگاه که توسط محترم هیات علمی دانشگاه تهران و شهید بهشتی (ره) مورد ارزیابی قرار گرفته بود در جلسه شورای انتشارات مطرح و پس از نقد و بررسی مقرر شد برای این اثر به عنوان ترجمه و گردآوری، پس از انجام اصلاحات مورد نظر داوران، با نام و آرم دانشگاه و با هزینه شخصی مولف، مجوز چاپ صادرگردد. همچنین مصوب شد بابت حق­ الزحمه داوری مبلغی را برای ارزیابی اثر فوق به داور محترم این اثر پرداخت گردید.

4.      کتاب مروری جامع بر عفونت هلیکوباکترپیلوری تالیف دکتر احمد حرمتی استادیار فوق تخصص گوارش و کبد و عضو هیات علمی دانشگاه در اولویت چاپ قرار نگرفت. همچنین مصوب شد بابت حق­ الزحمه داوری مبلغی را برای ارزیابی مجدد اثر فوق به داور محترم  اثر پرداخت گردید.

5.      پیشنهاد چاپ کتاب «آناتومی و تشریح عمومی بدن انسان»  اثر آقای دکتر محسن اسلامی فارسانی عضو محترم هیات علمی دانشگاه در جلسه شورای انتشارات مطرح و پس از نقد و بررسی نظرات اعضای محترم شورای انتشارات با توجه به وجود آثار مشابه در بازار نشر در اولویت چاپ قرارنگرفت.

6.    پیشنهاد چاپ کتاب «اصول و شیوه­ های بهره­ برداری از تاسیسات آبرسانی: تصفیه آب » که توسط دکتر مهدی اسدی قالهری ، دکتر حسن ایزانلو و سه نفر از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان آب و فاضلاب استان هرمزگان  ترجمه و گردآوری گردیده است در جلسه شورای انتشارات مطرح و پس از نقد و بررسی مقررگردید اقدامات مقتضی در خصوص کسب استعلام از سازمان مرکزی آب و فاضلاب کشور/ اداره کل وزارت نیرو برای تعیین شرایط چاپ اثر فوق در این دانشگاه، صورت پذیرد و نتیجه جهت تصمیم­گیری در جلسات آینده شورا مطرح گردد.

7.  پیشنهاد چاپ کتاب « بهره­ برداری از تصفیه­ خانه­ های فاضلاب شهری » که توسط دکتر حسن ایزانلو، دکتر مهدی اسدی قالهری و سه نفر از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان آب و فاضلاب استان هرمزگان  ترجمه و گردآوری گردیده است در جلسه شورای انتشارات مطرح و پس از نقد و بررسی مقررگردید اقدامات مقتضی در خصوص کسب استعلام از سازمان مرکزی آب و فاضلاب کشور/ اداره کل وزارت نیرو برای تعیین شرایط چاپ اثر فوق در این دانشگاه، صورت پذیرد و نتیجه جهت تصمیم­گیری در جلسات آینده شورا مطرح گردد.

8.      داوری مجدد دوره سه جلدی «کتاب جامع ارتقاء سلامت» اثر آقای دکتر ذبیح­اله قارلی­ پور قرقانی عضو محترم هیات علمی دانشگاه که توسط اساتید متخصص مورد ارزیابی قرار گرفته بود درجلسه مطرح و پس از بحث و بررسی نظرات اعضای محترم شورا، موافقت گردید پس از انجام اصلاحات مورد نظر داوران، اثر فوق را به همراه نسخه نهایی آن جهت تصمیم­گیری به اداره انتشارات دانشگاه ارائه نمایند تا پس از تائید نهایی توسط داور مربوطه، مجوز چاپ برای اثر فوق با نام و آرم دانشگاه و با هزینه شخصی مولف، صادرگردد. همچنین مصوب شد بابت حق­الزحمه داوری مبلغی را برای ارزیابی مجدد اثر فوق به داور محترم این اثر پرداخت گردید.

 


١١:٢٢ - چهارشنبه ٢٢ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٩٨٧٦    /    تعداد نمایش : ١٢٩١